Новини

ІІІ Всеукраїнська проща Вівтарних і Марійських дружин до Зарваниці

У суботу 8 червня 2019 р.Б.  вже втретє відбулася Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин до Зарваниці, присвячена темі року родини:  «Ми є родина у Христі»

Детальніше »

Форум «Відкриті двері УГКЦ»

4 листопада 2018 року Божого у Києві в рамках ІІІ Всеукраїнського З’їзду мирян УГКЦ відбудеться Форум «Відкриті двері УГКЦ».Місце проведення: м.Київ, Патріарший Собор Воскресіння ГНІХ, Виставковий центр

 

Детальніше »

ІІІ Всеукраїнський З'їзд мирян УГКЦ

3 листопада 2018 року Божого відбудеться ІІІ Всеукраїнський З'їзд мирян УГКЦ. Основною темою з'їзду буде "Покликання до святості сьогодні". Місце проведення: м.Київ, Патріарший Собор Воскресіння ГНІХ, Виставковий центр.

 

Детальніше »

Відбувся дводенний тренінг для лідерів мирянських спільнот УГКЦ «Побудова команди. Вирішення конфліктів у спільноті»

Для лідерів мирянських спільнот та організацій Комісія у справах мирян УГКЦ провела дводенний тренінг «Побудова команди. Вирішення конфліктів у спільноті» у смт. Брюховичі 22-24 червня 2018р.

Детальніше »

З’їзд спільнот «Апостольства молитви» у Жовкві

У суботу й неділю 16-17 червня 2018 року в парафії при Жовківському василіянському монастирі Різдва Христового відбулося святкування храмового празника Пресвятого Серця Христового. У контексті цього святкування у м. Жовкві був проведений щорічний Всеукраїнський з’їзд спільнот релігійного товариства «Апостольство молитви».

Детальніше »

ІІ Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин відбулася у Зарваниці

2 червня кілька тисяч дітей та молоді взяли участь у ІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці.

Детальніше »

Зустріч голів

Сьогодні, 23 травня 2018 року Божого Комісія у справах мирян УГКЦ спільно із єпархіальними головами провели робочу зустріч

Детальніше »

Відбувся Форум харитативних спільнот та парафіяльних Карітасів "Служіння милосердя"

27 квітня 2018 року у Львівській Духовній семінарії Комісія у справах мирян УГКЦ у співпраці з Відділом соціального служіння УГКЦ провели Форум харитативних спільнот та парафіяльних карітасів "Служіння Милосердя". Учасниками були члени парафіяльних карітасів, харитативних спільнот, а також лідери мирянських спільнот. Очолив Форум Голова Відділу соціального служіння УГКЦ владика Василій Тучапець, Екзарх Харківський.

Детальніше »

Єпархіальні голови Комісії у справах мирян спільно планували ІІІ З'їзд мирян УГКЦ

27 березня 2018 року Божого Комісія у справах мирян УГКЦ спільно із єпархіальними головами зібрались на робочу зустріч щодо планування та організації ІІІ З'їзду мирян УГКЦ.

Детальніше »

Комісія у справах мирян планувала наступний рік своєї діяльності

23 листопада у Львові зустрілися представники архиєпархіальних, єпархіальних та екзархальних Комісій у справах мирян.

Детальніше »

Вікенд-школа лідерів відбулася у Львові

10-12 листопада у Львові зібралися лідери мирянських спільнот УГКЦ на Вікенд-школу лідерів

Детальніше »

У Львові відбулась конференція присвячена Руху УМХ

20 - 21 жовтня 2017 року, у приміщенні конференц-залу Патріаршого дому відбулася наукова конференція присвячена руху УМХ: «Українська Молодь – Христові – заповіт митрополита Андрея Шептицького для сучасної молоді».  Конференція відбулася в межах підготовки до Ювілейного святкування 85-ліття УМХ.

Детальніше »

Обмін пасторальним досвідом з рухом Католицька Акція

Цими днями голова Комісії у справах мирян УГКЦ  разом із двома іншими священиками Львівської Архиєпархії беруть участь в обміні пасторальним досвідом  щодо апостоляту мирян у Церкві на прикладі мирянського руху Католицька Акція (КА) в Італії.

Детальніше »

У Львові відбулася перша Літня Школа Лідерів

24-30 липня 2017 р. Б. в Патріаршому домі у Львові відбулась перша Літня школа лідерів, на яку Комісія УГКЦ у справах мирян запросила лідерів мирянських рухів та спільнот всецерковного рівня.

Детальніше »

До Зарваниці провели прощу медиків

10 червня відбулася V Всеукраїнська професійна проща медичних працівників до Зарваниці. Кілька сотень лікарів, медичних сестер, фельдшерів, керівників медичних закладів узяли участь в Архиєрейській Божественній Літургії та отримали благословення від Єпископа-помічника Тернопільсько-Зборівського Теодора (Мартинюка).

Детальніше »

ПОМЕР БЛАЖЕННІШИЙ ЛЮБОМИР

31 травня 2017 року, о 18:30, на 85-му році життя після важкої недуги відійшов до вічності Блаженніший Любомир (Гузар), Архиєпископ-емерит УГКЦ.

Детальніше »