ІІ Всеукраїнська проща Марійських і Вівтарних дружин відбулася у Зарваниці

http://www.catholicnews.org.ua  Нед, 03/06/2018

2 червня кілька тисяч дітей та молоді взяли участь у ІІ Всеукраїнській прощі Марійських та Вівтарних дружин до Зарваниці. Розпочалося паломництво Божественною Літургією, яку відслужив адміністратор Собору Зарваницької матері Божої о. м. Дмитро Квич. Опісля Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський Василій (Семенюк) привітав маленьких прочан та здійснив урочисту посвяту і прийняття нових членів спільнот.

Після спільної трапези, діти разом із аніматорами танцювали банси, співали пісні та працювали у групах, слухаючи катехизацію. Далі на подіумі перед Собором відбулася духовно-мистецька програма, за участі членів спільнот, а також декана Теребовлянського о. Івана Довгошиї, координатора Марійських спільнот Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Василя Брони та семінаристів Тернопільської вищої духовної семінарії ім. Патріарха Йосифа Сліпого. Завершилося паломництво Молебнем до Пресвятої Богородиці.

Для прикладу, Бучацька єпархія щороку активно приймає участь, зареєструвавши на заході 411 юних осіб із 14-ти деканатів. Найбільше Вівтарних і Марійських дружин прибуло з Борщівського (105 діток), Золотопотіцького (61 діток) та Чортківського (46 діток) протопресвітеріату. Загалом зареєстровано на прощі біля чотирьох тисяч дітей. 

 

Назад