В Коломиї відбулась формаційна зустріч для паламарів

Формаційна зустріч для паламарів в Коломиї

Урочистою Божественою Літургією,  9 листопада у Катедральному Соборі Преображення Христового, відбулася формаційна зустріч для паламарів Коломийсько-Чернівецької єпархії, організований Комісією у справах мирян. Очолив Божественну Літургію о. Захар Михасюта, який є головою єпархіальної комісії.

Засідання розпочалося із молитви до покровителя мирян в УГКЦ блаженного мученика Володимира Прийми та привітання паламарів, які прибули з усіх парафій нашої єпархії. Особливу увагу отримав найстарший з присутніх п. Михайло Томенчук, паламар церкви Воздвиження Чесного Хреста с. Ценява, Корницького деканату, а також п. Іван Шковітко, який є паламарем вже 22 роки у церкві св. Архистратига Михаїла с. Завалля, Снятинського деканату. Наймолодшим учасником виявився п. Сергій Костенко із церкви Різдва Пресвятої Богородиці, що в с. Красна, Ланчинського деканату.

Свою доповідь о. Захар Михасюта присвятив історії Української Греко-Католицької Церкви від Володимирового Хрещення і до сьогодення. Слово мав голова єпархіальної Літургійної комісії о. Богдан Киктик, який окреслив тему літургійної катехизи паламарів на парафії. Лекцію «Основні напрями стратегії розвитку УГКЦ: «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» підготувала заступник голови комісії у справах мирян п. Мирослава Віконська, в якій наголосила на важливості створення парафіяльних рад і участі в них паламарів.
По обіді, учасники ділилися досвідом служіння на своїх парафіях.

Автор: заступник голови комісії у справах мирян Коломийсько-Чернівецької єпархії М. Віконська

Назад