Турнір з міні-футболу на Кубок архиєпархії провели в Івано-Франківську

Івано-Франківська Архиєпархія УГКЦ, офіційний медіаресурс, 13 травня 2017 року

На території Фізкультурного коледжу, що по вулиці Гетьмана Мазепи, 12-13 травня Комісія у справах мирян Івано-Франківської архиєпархії на чолі з головою отцем Миколою Крушецом спільно з ІОЦФЗН "Спорт для всіх” і її представником Святославом Бойко вже вкотре організували традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Архієпархії, який цьогоріч присвячений 150-літтю від дня народження блаженного свщмч. Григорія Хомишина.

В турнірі взяли участь молодь парафії та члени мирянських організацій у двох вікових категоріях: діти віком 13-14 років включно та молодь і старші від 15 років

На офіційне відкриття турніру в місцевий коледж фізичного виховання з’їхались численні гості, зокрема Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, Заступник голови обласної державної адміністрації п.Ігор Пасічняк та інші поважні особи.

Після свого вітального слова Митрополит Володимир побажав учасникам змагань наснаги та поваги одне до одного, а опісля окропив усіх свяченою водою.

За словами організаторів змагань, мета цього спортивного дійства - пропагування здорового способу життя серед парафіян, адже, згідно регламенту, у турнірі мають право брати участь виключно особи, котрі належать до парафіяльних спільнот. 

Традиційно, матчі тривають впродовж 2 днів. В турнірі беруть участь молодь парафії та члени мирянських організацій у двох вікових категоріях: діти віком 13-14 років включно та молодь і старші від 15 років. Розсуджують суперників на полі рефері Обласної Федерації Футболу.

Даний турнір відбувається за сприяння Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», директор - п. Святослав Бойко.

Впродовж двох днів команди змагались за головні призи. І вже 13 травня у фіналі у старшій віковій категорії у вирішальному поєдинку зіткнулись команди сіл Кінашів та Братківці і останні здобули перемогу. Отож в цій категорії призові місця між собою поділили:

1 місце - с. Братківці

2 місце - с. Кінашів

3 місце - парафія Різдва Пресвятої Богородиці (м. Івано-Франківськ)

Відзначимо, що збірна команда священиків Архієпархії, в складі якої виступав Преосвященний Владика Йосафат Мощич, також взяла участь у турнірі, чим засвідчила той факт, що греко-католицьке духовенство - виступає за здоровий спосіб життя.

У віковій категорії 13-14 років перемогу здобула команда села Старуня. Хлопці у непростому поєдинку здолали команду зі села Тустань. І в цій категорії, попри її дитячий вік, вже від перших поєдинків присутньою була запекла боротьба, в якій найсильнішим стали хлопчаки зі Старуні. Призери цієї вікової категорії:

1 місце - с. Старуня

2 місце - с. Тустань

3 місце - с. Єзупіль

Призерів турніру нагороджували Владика Йосафат Мощич та власне організатори: отець Микола Крушец, Голова комісії у справах мирян Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ і Святослав Бойко, представник ІОЦФЗН "Спорт для всіх”.

Відзначимо, що даний турнір відбувся за підтримки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з благословення Архієпископа і Митрополита Кир Володимира Війтишина, та фінансової підтримки Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Назад