Миряни в суспільстві

Клуб російських православних меценатів

Історія Російського Клубу Православних Меценатів почалась в 2003 році, коли, у зв’язку зі змінами в економічному та духовному житті на межі тисячоліть приватна благодійність знову стала актуальною для Росії. За цей час, група однодумців перетворилася в могутню структуру, здану акумулювати значні ресурси для реалізації найрізноманітніших благодійних та соціальних проектів, спрямованих на зміцнення духовності в державі.

Члени Клубу глибоко переконані, що сильною державу можна зробити лише відновивши віру в серцях громадян. «Так, ми бізнесмени, — стверджує Голова правління Андрій Поклонський, — ми хочемо діяти і розвиватися, але розуміємо свою відповідальність перед Батьківщиною. Ми впевнені, що бізнес буде процвітати, і діти наші будуть жити спокійно лише в здоровому суспільстві. Розуміючи повчання старців, про те, що рука, яка бере не повинна знати про те, що робить рука, яка дає, ми, тим не менше, заявляємо про деякі з наших проектів. В першу чергу, ми робимо це для того, щоби приклади наших справ відгукнулися у серцях людей, котрі ще не знають Бога, але шукають його. Відновлення православних церков та монастирів, будівництво шкіл та освіта — ми вже багато зробили і багато ще плануємо зробити».

Цілі клубу

  1. Об’єднання православно орієнтованих підприємців Росії та зарубіжжя;
  2. Взаємодія православних підприємців з метою соціального служіння та зменшення напруженості в суспільстві;
  3. Формування громадянського авангарду серед православних підприємців та громадських діячів, його широке представлення в російському суспільстві.

Основні завдання

  1. Виховання молодих підприємців в дусі православних традицій;
  2. Духовний та соціальний зріст членів Клубу, зустрічі з духівниками та спільна молитва у храмі;
  3. Реалізація соціальних та благодійних проектів.

 

Сайт: rkpm.ru

Назад